Červen ve škole

     Když bylo hezké počasí, učili jsme se venku na školní zahradě. Tentokrát jsme tam především malovali, ale moc se těšíme, až si naši zahradu přetvoříme na prostor k venkovní výuce. Snad už brzy. Mrkající

https://www.zsmostiste.cz/fotogalerie/ucime-se-venku

 

     Mimo jiné jsme se také zúčastnili několika výzev vyhlášených organizací Mas Most Vysočiny. V soutěži o nejlepší deskovou hru obsadily naše žákyně Eliška Vávrová a Vanesa Smejkalová krásné druhé místo s vlastnoručně vyrobenou hrou BOTA.

Především kluci ze čtvrté a páté třídy se s chutí pustili do výroby vláčku, který je vystavený až do 16. 7. v Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí. Zajděte se podívat.

https://www.zsmostiste.cz/fotogalerie/kutilove

 

     V rámci projektového vyučování si žáci 4. ročníku "zaletěli na Kanárské ostrovy".  Úžasný Vyzkoušeli si, jaké je to v letadle, dozvěděli se mnoho zajímavého o této destinaci, plnili různé úkoly a také trochu soutěžili.

https://www.zsmostiste.cz/fotogalerie/letime-na-kanary

 

     V pátek 4. června jsme oslavili svátek všech dětí soutěžním dnem na hřišti za školou. Jednotlivá družstva zápolila v tradičních i netradičních disciplínách. Nechybělo opékání buřtů a na závěr stopovaná (mladší ročníky) a fotbal (starší ročníky).

https://www.zsmostiste.cz/fotogalerie/detsky-den

 

     V měsíci červnu se k nám přišli podívat budoucí prvňáčci. Prohlédli si školu, vyzkoušeli si, jaké to je sedět ve školních lavicích a ukázali nám, co umí. Všichni byli moc šikovní.

https://www.zsmostiste.cz/fotogalerie/budouci-prvnacci-ve-skole

 

     V pátek 18. června navštívili čtvrťáci a páťáci dopravní hřiště ve Velkém Meziříčí. Po teoretické přípravě ve škole je čekala praktická "zkouška" k získání osvědčení mladého cyklisty. Dóza Velké Meziříčí měla akci velmi pěkně připravenou. Bylo to hezké dopoledne.

https://www.zsmostiste.cz/fotogalerie/dopravni-hriste-4-a-5-rocnik

 

 

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru