Co jsme dělali před vánočními prázdninami

Vánoce ve škole byly letos trochu netradiční. Vzhledem k různým omezením jsme si nemohli zazpívat koledy, zorganizovat vánoční koncert ani si všichni společně vyzkoušet různé tradice, zvyky a obyčeje. Přesto jsme si vánoční program, i když omezený a pouze v jednotlivých třídách, nenechali ujít. Proběhla nadílka, prvňáčci, druháci a třeťáci pekli a zdobili perníčky, čtvrťáci se naučili připravovat výborné vánoční palačinky a páťáci vyráběli "zlatá" prasátka na vánoční stůl. Nechybělo tvoření různých vánočních dekorací a přáníček, které jsme rozeslali okolním školám a všem našim příznivcům a známým. Mladší děti se zúčastnily programu s názvem Betlémské světlo.

Stromeček svítil nejen v každé třídě, ale i na společné chodbě, kde jsme si mohli poslechnout tradiční vánoční koledy.

Foto ve fotogalerii zde a zde.