Cesta - animovaný film našich žáků

     Nedávno jsme pro děti zakoupili animační sety, s jejichž pomocí mohou vytvářet políčko po políčku krátké filmy. Práce to není jednoduchá. V první řadě to chce dobrý nápad. Potom je potřeba vytvořit postavičky, které budou ve filmu hrát a vyrobit kulisy příběhu. Poté se pomocí kamerky připojené k PC snímá každá drobná část pohybu postavy a okolí. Tato práce je snad nejnáročnější. Nato se doplní zvuky a samozřejmě titulky. 

     S animačními sety zatím pracují děti v  Animačním kroužku. Níže můžete shlédnout film Cesta dvou nadějných filmařů Elišky Vávrové a Tomáše Javůrka. Filmeček nás měl reprezentovat na soutěži Animág Kroměříž 2020. Bohužel byl letošní ročník kvůli vyhlášení nouzového stavu zrušen. 

     Příští rok se však do soutěže určitě přihlásíme znovu. Usmívající se

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru