Informace k provozu školy od 4. do 10. ledna

PREZENČNÍ VÝUKA (osobní přítomnost dětí ve škole) pouze pro žáky 1., 2. a 3. ročníku.

DISTANČNÍ VÝUKA (bez osobní přítomnosti dětí ve škole) - žáci 4. a 5. ročníku

Výuka v 1., 2. a 3. ročníku bude probíhat dle běžného rozvrhu (viz webové stránky jednotlivých tříd).

TV - vycházka, náhradní činnosti ve škole

HV - teorie (bez zpěvu)

Výuka ve 4. a 5. ročníku - zadání na stránkách školy (viz DISTANČNÍ VÝUKA  pro 4. a 5. ročník od 4. do 10. ledna 2021) + ONLINE VÝUKA TEAMS

ROZVRH ONLINE VÝUKY - TEAMS

PONDĚLÍ

Mgr. Jitka Dobrovolná

ÚTERÝ

Mgr. Jitka Dobrovolná

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Provoz základních škol - informace a nařízení MŠMT

•  Je povolena osobní přítomnost:

• dětí zařazených do přípravné třídy základní školy,

• žáků 1. a 2. ročníků základních škol,

• žáků vyšších ročníků prvního stupně základních škol za předpokladu, že jsou ve školním roce 2020/2021 zařazeni do třídy společně se žáky 1. nebo 2. ročníku (tzv. malotřídní škola),

• Pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobem.
  • Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.
  • Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají). Doporučuje se organizovat příchod a odchod a pohyb žáků ve škole tak, aby nedocházelo ke kontaktu mezi žáky z různých tříd.
  • Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.
  • Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.
  • Za podmínky zachování homogenity skupiny je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy nebo školského zařízení.
  • Doporučuje se během dne zařadit pobyt žáků na čerstvém vzduchu podle možností školy.
  • Za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy je umožněn provoz školní družiny a školního klubu pro prezenčně vzdělávané žáky.
  • Vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.