Informace k provozu školy od 8. do 12. února

Vážení rodiče,

v týdnu od 8. do 12. února bude probíhat výuka jako před jarními prázdninami, tj. v naší škole 1., 2. a 3. ročník prezenčně (osobní účast žáků ve škole), 4. a 5. ročník distančně (bez osobní účasti žáků ve škole). Viz níže - informace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

 

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 1. ÚNORA 2021 DO 14. ÚNORA 2021 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:

 - vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz škol a školských zařízení v období od 1. února 2021 do 14. února 2021 tedy i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru