Informace k online výuce

Vážení rodiče,

současná situace ohledně pandemie coronaviru není nejpříznivější. Pevně však věříme, že 2. listopadu zahájíme běžnou výuku ve škole. Pokud by se tak z nařízení vlády nestalo, budeme pokračovat v distanční výuce online formou.

Co budou děti k online výuce potřebovat?

Počítač nebo notebook s připojením k internetu, mikrofon nebo sluchátka s mikrofonem, případně kameru (není zcela nutná, v případě notebooků je součástí přístroje).

Přihlašovací údaje a informace k časům výuky žáci obdrží včas, pravděpodobně prostřednictvím Alfa.

Pokud nedisponujete vhodným zařízením k online výuce, informujte, prosím, školu na e-mail j.dobrovolna@zsmostiste.cz. Máme k dispozici několik notebooků k zapůjčení (bude nutné podepsat smlouvu o výpůjčce).

Tuto informaci, prosím, považujte za předběžnou.

Pevně věříme, že se 2. listopadu uvidíme s dětmi ve škole.

 

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru