Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

protože je letošní školní rok takový neobvyklý a nestandardní, nemůžeme Vás zatím vzhledem k bezpečnostním opatřením pozvat k prohlédnutí naší školy a seznámení s paními učitelkami.

Věříme, že se situace brzy stabilizuje natolik, že nebude třeba žádných zvláštních omezení. Poté Vás u nás rádi uvidíme.

Předběžně Vás tedy zveme k nám do školy v pátek 28. srpna 2020, kdykoliv v době od 8 do 12 hodin. Přijďte se k nám společně s dětmi podívat.

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Co bude Váš prvňáček ve škole potřebovat?

• Bačkory (z bezpečnostních důvodů ne pantofle)
  • Krabice do lavice (46 x 30 x 6 cm), nejlépe dřevěná
  • Desky na písmena a číslice
  • Průhledná popisovací fólie vel. A4
  • Desky na sešity
  • Plastová láhev na pití
  • Poduška na židličku
  • Krabice s papírovými kapesníky

Do výtvarné výchovy:

• Nůžky s kulatým hrotem, velké desky na výkresy, staré triko nebo košile s dlouhým rukávem na převlečení, igelit na lavici, 2 hadříky, kelímek na vodu

Do tělesné výchovy:

• Cvičební úbor do tělocvičny a na hřiště + ponožky, cvičky, tenisky, látková kabela na úbor

Do družiny:

• Tepláky, plastový hrneček na pití

VŠE, PROSÍM, PODEPIŠTE.

OSTATNÍ ŠKOLNÍ POTŘEBY VČETNĚ PRACOVNÍCH SEŠITŮ U NÁS DĚTI DOSTANOU ZDARMA.

Další informace budou přidávány na webové stránky během prázdnin. Doporučujeme přihlásit se na našem webu k odběru novinek. Každá aktualita Vám přijde na Vaši e-mailovou adresu a vy tak nic nepropásnete. Usmívající se

Milí rodiče, milí budoucí prvňáčci,

přejeme Vám krásné sluníčkové prázdniny a spoustu společných zážitků. Užijte si pěkné léto a odpočiňte si.

Budeme se s Vámi těšit na shledanou v novém školním roce.

Mgr. Jitka Dobrovolná, ředitelka