Informace z třídní schůzky 11.4.2019

Co proběhlo, do jakých projektů jsme se zapojili nově v letošním roce…..

• Sportuj ve škole - projekt na podporu sportování ve školní družině.
  • Matematická olympiáda Pangea (žáci 5. ročníku) - velmi dobré výsledky.
  • Čokoládová tretra - ze školy postupuje 17 dětí dle dosaženého času do čtvrtfinále (zatím nevíme kdy a kde se bude konat).
  • Celé Česko čte dětem - všechny maminky měly velmi pěkně připravené čtení, dětem se to líbilo. Prezentace zpracovaná, po schválení bude odkaz na stránkách.
  • McDonaldsCup - turnaj ve fotbalu. Pošlete vzkazy našemu týmu.  Odkaz  https://www.mcdonaldscup.cz/srdcem-spolu/ - vyhledejte tým Mostišťáci nebo Velké Meziříčí Mostiště. Každý vzkaz od Vás znamená body pro nás. Děkujeme.
  • Plavání - 1.,2.,5. ročník (platí rodiče, lze proplatit od pojišťovny), 3. a 4. ročník - povinný kurz (platí škola). Dopravu na plavání mají děti zdarma  v rámci dotace, o kterou jsme požádali.
  • Zapojení do spolupráce v rámci polytechnické výchovy se Základní školou Oslavice.

Co nás čeká………

• Testování Kalibro (5. ročník)
  • Praha zájezd - 5. ročník
  • Besídka - spojeno se slavnostním rozloučením se žáky 5. ročníku
  • Výlet Jaroměřice nad Rokytnou + Třebíč (4. 6.) - zatím nezávazně
  • Závody - Čtyřlístek (Mostiště, Lavičky, Oslavice, Ruda)
  • Lyžařský kurz - 650 Kč (3 dny) - potvrzení zájmu rodičů
  • Webové stránky - zájem o zasílání newsletteru (novinek)

UPOZORNĚNÍ:

BUDOUCÍ PÁTÝ ROČNÍK BUDE VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020 SAMOSTATNOU TŘÍDOU, TO ZNAMENÁ, ŽE SE NEBUDE SPOJOVAT S JINÝM ROČNÍKEM!