Mimořádné opatření od 10.9.

 

Od 10. 9. se zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, ve vnitřních prostorech staveb.

V případě budov škol a školských zařízení podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, se zákaz vztahuje pouze na společné prostory těchto budov (např. chodby a záchody).

 

Vážení rodiče,

dejte, prosím, dětem do školy od 10.9. roušku (nejlépe v igelitovém sáčku), kterou budou používat na určených místech. Vše si společně vysvětlíme a zvládneme to, nemusíte mít obavy.

 

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví (celé znění).   pdf 243 kB  

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru