OMEZENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem a na základě doporučení Rady města ze dne 13. 3. 2020 bude v souladu s § 3 vyhlášky 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání, v platném znění omezen provoz mateřské školy s účinností od pondělí 16. 3. 2020.

V týdnu od 16. 3. do 20. 3. bude mít provoz pouze Mateřská škola v Mostištích a to pro děti z obou pracovišť (tedy i z Olší nad Oslavou), jejichž rodiče to v době vyhlášení nouzového stavu nezbytně potřebují a nemohou zajistit adekvátní náhradní péči (to znamená rodiče zaměstnaní, samoživitelky apod).

Tito rodiče formou písemného čestného prohlášení potvrdí, že nejsou v karanténě, nepřijeli z rizikových zemí a jejich děti jsou zdravé.  

V této obtížné a závažné situaci žádám ostatní rodiče (maminky na mateřské dovolené, nezaměstnané), aby si děti ponechali v domácí péči.

Snažím se maximálně vyjít vstříc rodičům, pro které by bylo naprosté uzavření školky velkým problémem.

Situace se každým dnem mění. Sledujte, prosím, webové stránky školy, kde Vás budu pravidelně informovat o změnách.

Zároveň upozorňuji všechny rodiče, že pro děti z mateřské školy není možné žádat o potvrzení formuláře na tzv. Ošetřovné, jelikož školka není zcela uzavřena. Její provoz je pouze omezen.

 

Mgr. Jitka Dobrovolná - ředitelka školy

 

V případě nejasností se informujte u ředitelky školy na tel. čísle 566 522 991 a to v pondělí 16. 3. 2020 od 7,30 hod do 12,30 hod.

 

Usnesení rady města  pdf 218 kB  

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru