Programy Didakta - PIN

Vzhledem k současné situaci s Coronavirem a s ní spojeným plošným uzavřením škol mají naši žáci opět zpřístupněny všechny výukové programy, které má škola zakoupené v on-line verzi.

Všechny výukové programy mohou děti bezplatně používat doma na svých počítačích. (Doporučujeme k procvičování učiva zábavnou formou.)

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz je třeba nainstalovat aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (pokud jste tak neučinili již na jaře 2020).

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko "Zadat PIN" v levém horním rohu knihovny a zadat kód.

Protože PIN nelze zveřejnit na webových stránkách, bude zaslán všem dětem do programu Alf. Nová přihlašovací hesla do Alfa Vám brzy sdělí třídní paní učitelky.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytuje Silcom Multimédia, s.r.o. z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na webu Didakty v sekci Podpora.

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol bude automaticky prodloužen.

Děti mohou využívat tyto výukové programy:

Programy Didakta - PIN