Rozloučení s páťáky

Poněkud podivný školní rok 2019/2020 skončil. Měli jsme spoustu plánů, které jsme nemohli uskutečnit. Školní výlet, besídka, soutěže, McDonalds Cup, Čokoládová tretra, výlet do Prahy a přespávačka ve škole (pro 5.roč.) projektové dny, oslava sto tříceti let od založení naší školy a další akce. Čas jakoby se díky pandemii koronaviru zastavil. Život ale běží dál.

Naši páťáci, kteří se měli loučit se školou ve velkém stylu na oslavě kulatého výročí, měli nakonec rozloučení o poznání skromnější. O to víc ale překvapili. Úplně sami si připravili krátký program, který byl malým průřezem pěti let strávených na naší škole. Jedno oko, přesněji řečeno ani jedno oko paní ředitelky, nezůstalo suché. Usmívající se Malí rošťáci jakoby během pár dní dospěli. Po šerpování a předávání dárečků jsme ještě chvíli povídali a vzpomínali. Některým se ani nechtělo uvěřit, že se příští školní rok už neuvidíme. Když něco končí, většinou něco jiného začíná. Tak ať je ten nový začátek co nejlepší. Byli jste bezva třída.

PS: Tajné heslo pro páťáky: Hodiny visí. (Však my víme. Mrkající)

Páťáci 2015 - 2020

Rozloučení s páťáky

 

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru