Školní dresy

Vybírejte s námi!

12. dubna jsme se vrátili do školy. Díky tomu, že jsme školou do 75 žáků, můžeme se učit prezenčně každý týden. Hurá! Doufáme, že už to tak zůstane a zároveň věříme, že se život (nejen ten školní) vrátí k normálu. Už teď se těšíme na různé sportovní soutěže, kterých se pravidelně účastníme. McDonalds Cup, Čokoládová tretra, Železný mužíček, Florbalový turnaj a další. A abychom zatím nezaháleli, pustili jsme se do návrhů nových sportovních dresů pro reprezentaci naší školy.

Do vymýšlení a kreslení se zapojily téměř všechny děti. Z velmi zdařilých návrhů bylo opravdu hodně složité vybrat deset nejzdařilejších. Nakonec se porota jakž takž shodla a my vám můžeme představit deset finalistů. A teď už je výběr na Vás. Pomozte nám vybrat ten nej dres pro naši základku.

Prohlédněte si všech deset návrhů a hlasujte takto:

1. místo: dres číslo __

2. místo: dres číslo __

3. místo: dres číslo __

Svůj hlas pošlete na e-mail info@zsmostiste.cz. Do předmětu zprávy napište HLASOVÁNÍ. Z jednoho e-mailu můžete hlasovat pouze jednou. Hlasování ukončíme 25. 5. 2021.

Tři z Vás hlasujících vylosujeme a ti od nás obdrží dárek.

Vítězný návrh Vám samozřejmě představíme. Jeho autor nebo autorka bude také odměněn.

Díky vstřícnosti našich sponzorů, necháme dle vítězného návrhu zhotovit zbrusu nové školní dresy. A samozřejmě se Vám v nich předvedeme. Usmívající se

Tak vybírejte s námi!

Školní dresyŠkolní dresyŠkolní dresyŠkolní dresyŠkolní dresyŠkolní dresyŠkolní dresyŠkolní dresyŠkolní dresyŠkolní dresy

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru