Školní dresy - jak dopadlo hlasování?

A je to tady!

Výsledky hlasování o nejlepší návrh školního dresu Základní školy v Mostištích.

Jak už jistě všichni víte, naši žáci navrhovali školní sportovní dres, který by nejlépe vystihoval naši školu (logo, barvy, priority). Deset návrhů postoupilo do finále, a aby byl výběr toho nejlepšího opravdu spravedlivý, nechali jsme hlasovat veřejnost. Díky portálům velkomeziricsko.cz, novinyvm.cz a zdarskydeník.cz se do hlasování zapojilo více než sto čtenářů z různých míst nejen našeho okresu, kteří svými hlasy rozhodli, že oficiální dres naší základní školy vznikne podle návrhu číslo 1, jehož autorkou je Lucie Švihálková ze 3. ročníku. Lucince gratulujeme k vítězství a stejně tak i třem vylosovaným hlasujícím, kteří od nás obdrželi pěkné ceny. Jsou to: Bert Kaštan z Velkého Meziříčí, Tom Javůrek z Velkého Meziříčí a Jindřiška Machová z Prahy 4.

Vítězný návrh nyní putuje do výroby. Díky našim štědrým sponzorům se vám tak budeme moci v příštím školním roce v nových dresech ukázat.

Školní dresy - jak dopadlo hlasování?

Autorka vítězného návrhu Lucka Švihálková 

 

Školní dresy - jak dopadlo hlasování?

 Dárky pro hlasující

 

Další foto ve fotogalerii:

 https://www.zsmostiste.cz/fotogalerie/dresy-vysledek-hlasovani

 

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru