Výuka online!

Milí rodiče, 

     chápeme, že pro Vás současná situace není jednoduchá stejně tak jako pro nás. Snažíme se hledat co nejefektivnější metody výuky. Uvědomujeme si, že nám chybí především zpětná vazba od dětí. Není však úplně jednoduché najít spolehlivý způsob distanční výuky pro žáky 1. stupně ZŠ. Tyto děti nemohou mít, vzhledem k věku, účet na facebooku, vlastní mail a podobně. Nabídek od různých firem je hodně, vhodných pro nás málo. Sama jsem prošla velké množství programů. Prvořadá pro mě byla dostupnost pro všechny, jednoduché ovládání bez nutnosti složité instalace a pochopitelně spolehlivost a efektivnost pro žáky i paní učitelky. Kdo hledá, najde. Usmívající se Myslím, že se s novým programem začne dětem procvičování učiva líbit. Pro nás je důležité především to, že s dětmi budeme moci komunikovat, úkoly kontrolovat a reagovat na případné potíže s pochopením nové látky.

     Abychom mohli spustit tuto online výuku, potřebujeme od Vás na začátku malou součinnost. Následující týden vyzkouší nový program 1. ročník (Mgr. Hladíková) a 5. ročník (Mgr. Dobrovolná)

Žádám tedy nyní pouze rodiče žáků 5. ročníku!

Napište mi, prosím, na e-mail j.dobrovolna@zsmostiste.cz, zda má Vaše dítě přístup k počítači s internetovým připojením. Na Váš e-mail poté obdržíte přihlašovací údaje pro online výuku. Děti nebudou Vaši mailovou adresu využívat. Slouží pouze k zaslání hesla a přístupových údajů. Každý žák má svoje unikátní heslo. Přihlášení do programu i ovládání je jednoduché, zvládne to každý.

.

  Mgr. Jitka Dobrovolná

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podporují nás

Fond Vysočiny

Zřizovatel školy
Nahoru