Základní škola v Mostištích

Jsme čtyřtřídní základní škola s prvním až pátým ročníkem, kterou navštěvují děti z obcí Mostiště, Martinice, Olší nad Oslavou, Vídeň a Velké Meziříčí. Naší prioritou je vytvářet ve škole příjemné a kamarádské prostředí, kde se cítí všichni jako doma. Tam, kde je lidem dobře, je možné také dobře pracovat a odvádět kvalitní výsledky. Velmi nás těší úspěchy našich dětí, kterých dosahují v porovnání s ostatními školami. To nás utvrzuje v tom, že naše práce má svoji hodnotu a smysl.

Pedagogický kolektiv, ZŠ Mostiště

Proč právě k nám?

• příjemné a kamarádské prostředí
  • důraz na tradiční hodnoty - kvalitní výuka, dobrá kázeň žáků, spolupráce s rodiči